با پایان بافتن مهلت نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر استان مسئولان شاهین آبپخش برای تقویت تیم خود تنها دست به جذب دو بازیکن یکی در خط میانی و دیگری هم در فاز حمله زدند. 

مسئولان شاهین در نیم فصل با اسماعیل سعدآبادی هافبک چپ پا و تکنیکی برای تقویت خط میانی خود به توافق رسیدند تا با جذب این بازیکن تکنیکی و باتجربه که از بازیکنان خوشنام شهر سعدآباد و استان در لیگ برتر فوتسال استان می باشد کمربند میانی خود را مستکم تر از گذشته کنند. سعدآبادی یکی از کلیدی ترین مهره های تیم فوتسال استقلال خارک در فصل گذشته بود است که بازی های درخشانی را از خود برای این تیم به نمایش گذاشته بود.

دیگر خرید شاهین محمد فرهمند زاده هافبک مهاجم جوان و خوش تکنیک شهرستان دشتستان و منطقه می باشد . فرهمند زاده که سابقه چندین ساله در لیگ برتر استان دارد و همواره جزء بهترین های لیگ بوده است علیرغم اینکه در نقل و انتقالات نیم فصل از تیم های لیگ برتر استان پیشنهادات زیادی داشت شاهین را انتخاب کرد و با این تیم قرار داد دو ساله امضاء کرد. شاهینی ها امیدوارند با جذب این مهاجم جوان و گلزن مشکل گلزنی خود را حل کنند و بسوی قهرمانی گام بردارند. 

 

نوشته شده در تاریخ شنبه 26 مهر 1393    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()