در آخرین دیدار هفته هشتم لیگ برتر استان شاهین آبپخش در خورموج مهمان سپاهان این شهر بود که در پایان توانست با نتیجه یک بر صفر میزبان خود را شکست دهد ولی علیرغم کسب پیروزی در این دیدار بخاطر گل زده کمتر نسبت به توحید بوالخیر صدر را به این تیم داد.

گزارش بازی:

شاهین در این دیدار در حالی پا به میدان گذاشته بود که از نتایج دیگر رقیبان خود کاملا آگاه بود و تنها پیروزی در این دیدار شاهین را همچنان در صدر نگه می داشت. بازی با سوت قاضی میدان آغاز گردید و بازیکنان شاهین از همان ثانیه اول بازی حملات خود را آغاز کرد و درحالی که هنوز به دقیقه یک نرسیده بودیم پاس زیبای محمد بوالحاجی مدافع شاهین دهقانی را با دروازه بان حریف تک به تک کرد که دهقانی با بی دقتی تمام توپ را به دروازه بان حریف سپرد.

در دقیقه 3 بازی اسماعیل پور از سمت چپ فراری را آغاز کرد و تا محوطه جریمه حریف پیش رفت و از درون هجده قدم با یک شوت دروازه سپاهان را تهدید کرد که شوت این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه 15 بازی مجتبی اندرزگو توپی را بر روی دروازه خورموجی ها ارسال کرد که دروازه بان سپاهان با مدافع خودی در هوا برخورد کرد و هر دو بر روی زمین افتادند و در حالی که دروازه سپاهان خالی بود توپ به علیرضا رضائی رسید و این بازیکن شاهین در یک حرکت جوان مردانه توپ را به بیرون زد.

شاهین تا پایان نیمه اول کاملا بر بازی مسلط بود و زرد پوشان خورموجی هم کاملا به لاک دفاعی فرو رفته بودند و با تمام توان به دفاع از دروازه خود می پرداختند و تا پایان نیمه اول موفق ظاهر شدند تا دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن بروند.

با آغاز نیمه دوم باز هم شاهین بر توپ و میدان را در اختیار گرفت و سپاهان را تحت فشار قرار داد و سپاهانی ها هم در این نیمه تنها به ضد حملات دل خوش کرده بودند که در یکی دو صحنه خوب ظاهر شدند و دروازه شاهین را تهدید کردند.

در دقیقه 75 بازی شاهین حمله ای دیگر را بر روی دروازه سپاهان آغاز کرد که توپ در پشت محوطه جریمه به رضائی رسید و این بازیکن توپ را به دهقانی سپرد تا امید اول گلزنی برای شاهین با یک شوت از پشت محوطه جریمه دروازه زرد پوشان خورموجی را فرو بریزد و شاهین را پیش بیاندازد.

پس گل شاهین سپاهانی ها از لاک دفاعی خارج شدند و سعی داشتند گل خورده را جبران کنند ولی با بازی منطقی و خوب شاهینی ها نتوانستند به دروازه شاهین برسند تا بازی با همان یک گل به نفع شاهینی ها به پایان برسد.

حواشی دیدار:

در دقیقه 80 بازی هافبک سپاهان خورموج از میدان مسابقه با کارت قرمز داور اخراج شد. این بازیکن در یک حرکت ناشایست در حالی که رضائی یر روی زمین افتاد بود با پا ضربه ای را به این بازیکن وارد کرد.

در دقیقه 40 بازی در یک عمل کاملا تعجب آور داور چهارم سرپرست باشگاه شاهین را بخاطر صحبت کردن با تلفن همراه از زمین مسابقه اخراج کرد. این علامت سوال بزرگی است که آیا جواب دادن تلفن خود جرم محسوب می گردد که هیئت استان باید پاسخگو باشد.

در بین دو نیمه رئیس هیات فوتبال خورموج در یک حرکت کاملا غیر منطقی و .... مانع از ورود مدیرعامل سپاهان خورموج و سرپرست باشگاه شاهین به رختکن تیم شان شد که اعتراض شدید مسئولان دو تیم را در پی داشت.

 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 10 مهر 1393    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()