حساسترین دیدار هفته ششم جدال دو همشهری سابق بود جای که شاهین آبپخش میزبان سرخپوشان برازجان بود که تا فصل قبل پرسپولیس آبپخش نام داشت.

 با سوت قاضی میدان آقای احمد شمسی جدال حساس دو رقیب سنتی آغاز گردید. در دقایق ابتدایی بازی محطاطانه ای را از هر دو تیم شاهد بودیم ولی این نوع بازی از دو تیم زیاد طول نکشید تا هر دو تیم شروع به طرح ریزی حمله بر روی دروازه همدیگر کنند. شاهین بازی را در دست گرفته بود ولی سرخپوشان برازجان بازی بسته ای را در دستور کار خود قرار داده بودند تا دل به ضد حملات ببندند و در نیمه اول به خوبی از عهد این کار برآمدند و به شاهینی ها اجازه ندادند که دروازه آنها را با خطر جدی مواجهه کند و در ضد حملاتی که ترتیب می دادند اگر مهاجمان این تیم با دقت بیشتری در خط حمله عمل می کردند شاید در نیمه اول می توانستند حداقل یک گل وارد دروازه شاهین کنند. ولی پایان جدال این دو تیم در نیمه اول بدون گل به پایان رسید تا هر دو تیم برای کسب نتیجه دلخواه خود منتظر آغاز نیمه دوم باشند.

نیمه دوم بازی آغاز گردید و هر دو تیم پا به میدان مسابقه گذاشتند در این نیمه شاهین بهتر از حریف دیرینه خود عمل می کرد و کاملا رقیب خود را تحت فشار قرار داده بود و نسبت به نیمه اول مسابقه حملات بیشتری را بر روی دروازه حریف انجام می داد.

حملات شاهین ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 60 بازی آیت کیانی درون محوطه جریمه توپ را در اختیار گرفت و با یک پاس رو به عقب در پشت محوطه هجده قدم وحید رضائی را در موقعیت شوت زنی قرار داد تا این هافبک ریز نقش شاهین با یک شوت عالی دروازه سرخپوشان را فرو بریزد و شاهین را از رقیبش پیش بیاندازد.

پس از گل سرخپوشان سراپا حمله شد تا گل خورده را جیران کند ولی در چند صحنه اسیر ضد حملات شاهینی ها می شد. هنوز 3 دقیقه از گل شاهین نگذشته بود که روی یکی از ضد حملات شاهین انصاری توپ را بر روی دروازه سرخپوشان ارسال کرد و در سراسیمگی مدافعان حریف توپ در محوطه شش قدم به دهقانی رسید ولی ضربه آرام و بی دقت این بازیکن در دستان غلامرضاپور قرار گرفت تا مانع از این شود که شاهین اختلاف را با حریف بیشتر کند.

پس از این موقعیت در یک رفت و برگشت هافبک سرخپوشان توپی را بر روی دروازه شاهین ارسال کرد در حالی که این توپ هیچگونه خطری برای شاهینی ها نداشت با اشتباه شاکری دروازه بان شاهین در گرفتن توپ، توپ از دستان شاکری رها شد و جلوی پای حق جو فرود آمد تا این بازیکن با سماجت خود بازی را برای سرخپوشان به تساوی بکشاند.

پس از اینکه بازی به تساوی کشیده شد هر دو تیم باز هم دروازه یکدیگر را تهدید کردند ولی بازیکنان هر دو تیم موفق به گلزنی نشدند تا جدال حساس این دو رقیب سنتی با نتیجه تساوی به پایان برسد.

حواشی دیدار:

حضور جناب آقای نجفی ریاست محترم هیات فوتبال استان بوشهر در استادیوم آبپخش و دیدار با بازیکنان دو تیم در بین دو نیمه .

آقای نجفی در آغاز نیمه دوم از چمن استادیوم آبپخش نیز بازدید کردند.

 

 

نوشته شده در تاریخ جمعه 28 شهریور 1393    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()