در ادامه مسابقات لیگ برتر استان تیم صدرنشین شاهین آبپخش در خانه پذیرای سپاهان بوشهری بود که در رده دوم جدول قرار داشت. شاهین در این دیدار با گل دیر هنگام دهقانی توانست بازی را به تساوی بکشاند و با 10 امتیاز همچنان صدرنشین مسابقات باقی بماند.

شاهین در این بازی که جدال دو تیم ابتدایی جدول بود آغازی خوب داشت و توپ و میدان را در اختیارگرفت بازیکنان شاهین بازی روانی را نمایش می گذاشتند و به راحتی توپ را تا محوطه جریمه حریف پیش می آوردند ولی در زدن ضربات نهایی کاملا بی دقت عمل می کردند تا شاهین نتواند علاوه بر برتری نسبی که داشت به گل برسد.

عدم گلزنی مهاجمان شاهین و حملات جسته و گریخته سپاهانی ها باعث شد تا بر خلاف جریان مسابقه بر روی توپ که هافبک سپاهان بر روی دروازه شاهین فرستاده بود و عدم یارگیری خوب بازیکنان شاهین حسین محمودی بازیکن سپاهان دروازه شاهین را فرو بریزد و سپاهان را به گل برساند.

پس از گل سپاهانی ها به لاک دفاعی فرو رفتند و شاهین هم هر چه حمله می کرد به در بسته میزد تا در پایان نیمه اول بازی با همان یک گل به نفع سپاهان به اتمام برسد.

با آغاز نیمه دوم شاهین حملات خود را بیشتر کرد و سپاهان کاملا به لاک دفاعی فرو رفته بود و راه های نفوذ شاهینی ها را بسته بود. زمان به نفع بوشهری ها و به ضرر شاهینی ها می گذشت. حسین زاده دست به تغییرات در ترکیب تیم خود زد و شاهین را هجومی تر کرد هرچند این تغییرات باعث شده بود شاهین حملات زهردارتری را بر روی دروازه سپاهان داشته باشد ولی باز هم در روزی که بخت با مهاجمان شاهین یار نبود موقعیت ها یکی پس از دیگری به هدر می رفت.

دقایق پایانی بازی فرا رسید و قاضی جوان میدان 5 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد تا شاهینی ها برای فرار از شکست خانگی به آب و آتش بزنند تا اینکه در دقیقه 94 روی اوت بلندی که محمد بوالحاجی روی دروازه سپاهان فرستاد بود توپ به دیرک دور تر رفت تا آنجا دهقانی تیز هوش و آماده با یک ضربه توپ را وارد دروازه سپاهان کند و بازی را به تساوی بکشاند.

 

نوشته شده در تاریخ جمعه 14 شهریور 1393    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()