از هفته سوم مسابقات لیگ برتر استان تیم شاهین آبپخش در شهر دیلم در هوای کامل شرجی و گرم مهمان تیم پویا دیلم بود که در پایان این دیدار موفق شد با تک گل غلامرضا اسماعیل پور پیروز میدان شود و به تنهایی به صدر تکیه بزند.

شرح دیدار:

با آغاز دیدار و گذشت دقایق ابتدایی بازی تیم شاهین برتری خود را بر پویا دیکته کرد و حملات خود را بر روی دروازه میزبان آغاز کرد. اولین موقعیت شاهین با سانتر خوب رحمان انصاری برای اسماعیل پور در همان دقایق ابتدایی بدست آمد که اسماعیل پور در حالی که دروازه بان حریف را دریبل کرده بود در عین ناباوری توپ را به بیرون زد تا این موقعیت برای شاهین از دست برود.

شاهین به حملات خود ادامه می داد و بروی دروازه پویا فشار می آورد در یکی از این حملات باز هم اسماعیل پور از سمت چپ پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و با یک شوت عالی توپ را به گوشه دروازه پویا چسباند تا شاهین یک یر صفر پیش بیافتد.

پس از گل بازیکنان پویا سعی داشتند نبض بازی را در دست بگیرند ولی هافبک های شاهین در این نیمه به خوبی میدان داری میکردند هر چند گرمای هوا به شدت بازیکنان دو تیم را اذیت می کرد.

در ادامه بازی باز هم شاهین صاحب موقعیت های صد درصد گل می شدند که در یکی از این موقعیت ها در حالی که دروازه بان پویا در مهار توپ اشتباه کرد توپ جلوی پای دهقانی فرود آمد که دهقانی یا بک بغل پا توپ را جلوی پای اسماعیل پور کاشت در حالی که تنها یک مدافع فقط جلوی اسماعیل پور ایستاده بود این بازیکن بازهم این موقعیت عالی را نتوانست به گل تبدیل کند تا شاهین در این نیمه از چندین موقعیت صدرصد خود تنها یک گل بثمر برساند.

در این نیمه پویا در بهترین موقعیت گلزنی خود صاحب یک ضربه پنالتی شد که بازیکن پویا تنها موقعیت گلزنی پویا را در این نیمه به راحتی از دست داد و توپ را به بیرون فرستاد.

نیمه دوم:

در این نیمه بازیکنان دو تیم در حالی پا به میدان گذاشتند که گرمای هوا در نیمه اول توان بازیکنان را گرفته بود. در این نیمه پویا برای جبران آمده بود و شاهین هم برای حفظ نتیجه و افزایش اختلاف خود همین دلایل باعث شده بود که بازی تا حدودی متعادل تر گردد. در این نیمه بازیکنان پویا سعی داشتند با ارسال توپ از جناحین و سر زنی مهاجمان خود دروازه شاهین را باز کنند ولی جوهری و عدالت پور در قلب دفاع شاهین عالی ظاهر شدند و در بعضی از صحنه ها هم عباس شاکری خوب واکنش نشان داد تا دیلمی ها در گشودن دروازه شاهین ناکام بمانند.

بازیکنان شاهین در این نیمه سعی در کنترل بازی و ضد حملات داشتند که در این کار هم موفق شدند و اگر در زدن ضربات آخر دقت بیشتر به خرج می دادند می توانستند اختلاف را بیشتر کنند.

در این نیمه و در دقایق پایانی یکی از فرصت های عالی گلزنی نصیب دهقانی گردید و درحالی که این مهاجم ارزشمند شاهین با دروازه بان پویا تک به تک شده یود توپ را از کنار پای دروازه بان عبور داد ولی در نهایت بدشانسی این توپ از کنار دیرک عمودی به بیرون رفت تا بازی با همان تک گل به پایان برسد. 

از دیگر اتفاقات مهم این نیمه اخراج رحمان انصاری مدافع شاهین توسط قاضی میدان بود. 

نوشته شده در تاریخ جمعه 7 شهریور 1393    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()