در دومین هفته مسابقات لیگ استان شاهین آبپخش در شهر آبپخش میزبان تیم خوب و جوان پتروشیمی جم بود که در پایان این جدال سخت و نفسگیر با نتیجه 2 بر 1 به پیروزی دست یافت.

گزارش بازی:

در دقایق ایتدایی نیمه اول دو تیم بیشتر یک دیگر را محک می زدند تا شناخت نسبی از همدیگر پیدا کنند ولی پس از گذشت 10 دقیقه از بازی این شاهین مدعی بود که توانست بازی را در دست بگیرد و برتر از حریف در میدان ظاهر شود. برتری شاهین تا دقیقه 25 بازی ادامه داشت تا اینکه شاهین مزد برتری خود را در دقیقه 25 گرفت و کاپیتان محمد اندرزگو از روی نقطه پنالتی دروازه پتروشیمی را باز کرد و شاهین را پیش انداخت.

پس از گل شاهین این تیم خوب و جوان پتروشیمی بود که برای جبران گل خورده بازی را در دست گرفت و شاهین را به لاک دفاعی فرو برد بازی خوب نماینده خورموج تا دقایق پایانی بازی در نیمه اول ادامه داشت تا اینکه در انتهای نیمه اول در حالی که همگان آماده شنیدن سوت پایان بازی در این نیمه بودند روی غفلت مدافعان شاهین حسین ابراهیمی دروازه شاهین را براحتی گشود تا دو تیم با نتیجه تساوی 1 بر 1 به رختکن بروند.

نیمه دوم

در این نیمه دو تیم در دقایقی از بازی تیم برتر میدان بودند تا اینکه حسین زاده در دقیقه 65 دست به تعویض زد و مجتبی اندرزگو و پس از آن ظرافت و اسماعیل پور را وارد میدان کرد با ورود این بازیکنان شاهین بازی را در دست گرفت و فشار را بر دروازه پتروشیمی جم بیشتر و بیشتر می کرد.

فشار بر روی دروازه پتروشیمی همچنان ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 83 بازی حرکت مجتبی اندرزگو از سمت چپ باعث شد که مدافع حریف توپ را به اوت بزند و این بازیکن با پرتاب یک اوت بلند برای اسماعبل پور و درگیری این بازیکن با مدافع حریف باعث شد توپ پشت محوطه جریمه حریف بیافتد و سید محسن موسوی هافبک جوان و جنگنده شاهین خود را به توپ رساند و با یک شوت سرکش و زیبا دروازه پتروشیمی را فرو ریخت تا شاهین مزد برتری خود را بگیرد.

پس از گل شاهین ها بازی منطقی را ارائه دادند و نگذاشت دویاره اسیر حملات حریف گرددند و اگر کمی هوشیار تر عمل می کردند حتی می توانستند گل سوم را وارد دروازه حریف کنند. شاهین در پایان با نتیجه 2 بر 1 پیروز میدان شد.

نوشته شده در تاریخ شنبه 1 شهریور 1393    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()