هفته اول مسابقات لیگ استان روز جمعه استارت خورد. در یکی از این دیدارها شاهین آبپخش در شهر بوشهر در نبود چند مهره کلیدی و موثر خود مهمان توحید بود که در پایان بازی که کاملا تحت تاثیر هوای گرم و شرجی بود موفق شد با نتیجه قاطع 3 بر 0 پیروز شود.

گزارش بازی:

با سوت قاضی میدان بازی آغاز گردید. شاهین از همان دقیقه یک برای برد پا به میدان مسابقه گذاشته بود و در حالی که هنوز دو دقیقه از زمان بازی نگذشته بود رضا رضائی منفرد از جناح چپ فرار خود را آغاز کرد و پس از عبور از مدافع حریف توپ را به دهقانی سپرد تا آقای گل استان برای روشن کردن موتور گلزنی خود و شاهین بیش از 2 دقیقه همگان را معطل نکند و با یک شوت زیبا و فنی از پشت محوطه جریمه دروازه توحید را بگشاید.

پس از گل اول باز هم شاهین حاکم توپ و میدان بود و موقعیت های خوبی بر روی دروازه توحید ایجاد می کرد تا اینکه بازهم فرار رضائی منفرد و پاس زیبای او دهقانی را در موقعیت گلزنی قرار دهد و دهقانی پس از دریبل دروازه بان توحید توپ را به تور دروازه چسباند تا خود و شاهین را دو گله کند.

در ادامه بازهم بازی در دستان شاهینی ها بود ولی شدت گرما آنچنان بر روی کیفیت بازی تاثیر گذاشته بود که از دقیقه 30 بازی تا پایان نیمه اول بازیکنان دو تیم دیگر آنچنان نمی توانستند کیفیت خود را نشان دهد تا بازی در نیمه اول با همان دو گل دهقانی به نفع شاهین به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم این تیم توحید بود که برای جبران نتیجه پا به میدان گذاشته بود و ارسال از تمام نقاط زمین بر روی دروازه شاهین را در دستور کار خود قرار داده بود ولی با بازی منطقی شاهینی ها در نیمه دوم توحید نتوانست از این تاکتیک خود به گلی دست یابد.

بازی همچنان در میانه میدان در جریان بود که ناگهان یکی از بازیکنان شاهین از شدت گرما بر روی زمین افتاد و راهی بیمارستان گردید. بازی به دلیل خستگی بیش از حد بازیکنان در میانه میدان دنبال می شد و گرما باعث شده بود ضریب اشتیاهات بازیکنان دو تیم بالا برود  تا اینکه در وقت های اضافی باز هم این شاهین بود که توسط آیت کیانی به گل سوم خود رسید تا با سه امتیاز شیرین زمین مسابقه را ترک کند.

 

 

نوشته شده در تاریخ شنبه 25 مرداد 1393    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()