شاهین آبپخش در دیدار دوستانه ای چهارشنیه عصر در استادیوم ورزشی شهر آبپخش میزبان سپاهان خورموج بود که موفق شد با نتیجه 2 بر 1 بازی را با پیروزی پشت سر یگذارد.

در نیمه اول بازی هر دو تیم بازی خوبی را از خود به نمایش می گذاشتند و صاحب موقعیت های گلزنی خوبی بر روی دروازه یکدیگر می شدند که در برخی صحنه ها عملکرد دروازه بانان دو تیم و در بعضی صحنه ها هم بی دقتی مهاجمان دو تیم باعث می شد که بازی بدون گل ادامه پیدا کند. در این نیمه تیم سپاهان خورموج موفق شد از روی یک ضربه کرنر و اشتباه بازیکنان شاهین در دفع توپ به گل برسد تا بازی در پایان نیمه اول با یک گل به سود این تیم به پایان برسد.

در نیمه دوم این تیم شاهین بود که تیم برتر میدان بود و قدرت خود را دیکته می کرد و بازیکنان سپاهان برای دفاع از تک گل خود به کارهای دفاعی می پرداختند و دلخوش به ضد حملات بودند.

با ورود محمد دهقانی در این نیمه قدرت خط حمله شاهین بیشتر شد و موقعیتهای خطرناک تری بر روی دروازه حریف ایجاد می شد تا اینکه در یکی از حملات روی پاس خوب انصاری ، محمد دهقانی بازی را به تساوی کشاند.

 در ادامه باز هم تیم شاهین تیم برتر بود و فشار خود را بر روی دروازه حریف بیشتر می کرد . در 15 دقیقه پایانی شاهین کاملا برتر یود تا اینکه روی یک کار تیمی و شوت زیبای وحید رضائی هافبک ریز نقش خود به گل برتری دست یافت پس از این گل باز هم شاهینی ها موقعیت های دیگری داشتند که این موقعیتها به گل ننشست تا در پایان بازی با همان نتیجه 2 بر 1 به پایان برسد.

 

 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 16 مرداد 1393    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()