محمد دهقانی مهاجم فصل گذشته شاهین که توانست به عنوان آقای گلی استان برای چندمین بار برسد در فصل نقل انتقالات با توجه به اینکه از مدت قراردادش یک سال دیگر مانده بود در اقدامی قابل تحسین و جالب قراردادش را برای یک سال دیگر تمدید کرد.

دهقانی که در زمان نقل و انتقالات خواهان زیادی دارد با این اقدام خود آب پاکی را روی دست دیگر تیم های که هنوز هم سعی دارند با دادن پیشنهاد های کلان این بازیکن ارزشمند را به خدمت بگیرند ریخت. دهقانی علاوه بر اینکه پیشنهادات زیادی از تیم های لیگ استانی دارد از دو سه تیم لیگ کشوری نیز پیشنهاد داشت.

دهقانی علت اینکه علیرغم یکسال از قراردادش باقی مانده بود دوباره قراردادش را برای یک سال دیگر تمدید کرد اینگونه بیان می کند که با حضور در شاهین آرامش خاصی پیدا می کند و جو دوستانه بین کادر و بازیکنان شاهین مثال زدنی است که باعث گردیده از این تیم جدا نشود.

این گلزن قهار امیدوار است که بهمراه شاهین بتواند امسال علاوه بر کسب مجدد آقای گلی قهرمانی استان را بدست آورد و همراه این تیم محبوب راهی لیگ های کشوری شود هر چند دهقانی قهرمانی شاهین را بر آقای گلی خود ترجیح داده و می گوید هدف اول من کمک به شاهین در رسیدن به قهرمانی استان می باشد.

ما هم به نوبه خود برای این مهاجم تمام عیار شاهین آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 13 مرداد 1393    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: نقل و انتقالات،     | نظرات()