مصاحبه آقای علی شیخی با سایت دشتستان اسپورت:
 
دشتستان اسپورت: مدیرعامل شاهین آبپخش با بیان اینکه تیم فوتبال این باشگاه با وجود مشکلات عدیده‌ای که در سال گذشته داشت توانست عملکرد خوبی داشته باشد گفت: قطعا اصغر حسین زاده می‌ماند و تلاش می‌کنیم اسکلت اصلی تیم را هم حفظ کنیم.
 
شیخی در گفتگویی اختصاصی با "دشتستان اسپورت" در خصوص نائب قهرمانی شاهین در مسابقات لیگ دسته اول استان گفت: اینکه ما تا هفته پایانی مدعی اصلی قهرمانی بودیم اتفاق خوبی بود، گرچه اگر آن مشکلات دیگر به وجود نمی‌آمد شاهین قهرمان می‌شد اما در نهایت به حقش نرسید.
وی با تشکر از رسانه‌ها و تمام کسانی که در این موفقیت شاهین نقش داشتند، افزود: این فصل مسئولیت ما سنگین‌تر شده و هواداران توقعات بیشتری از ما دارند باید شرایطی را به وجود آوریم تا این تیم بتواند به خوبی تقویت و حضور قدرتمندی در مسابقات فصل آینده لیگ داشته باشیم.
مدیرعامل جوان شاهین آبپخش اظهار کرد: تمرینات خود را از حدود یکماه گذشته بصورت جدی دنبال می کنیم ولی بدلیل نبود نور کافی در ورزشگاهای استان نتوانسته ایم بازی های تدارکی خوبی انجام دهیم و پس از ماه مبارک رمضان با بازی های تدارکاتی بازیکنانمان را محک می زنیم.
وی در خصوص پایان یافتن قرارداد برخی از بازیکنان باشگاه شاهین خاطر نشان کرد: یک سری از بازیکنان ما قرارداد دارند ولی تلاش‌مان را می‌کنیم که با نظر اصغر حسین زاده و تیم فنی بتوانیم تیم قدرتمندی را برای این فصل ببندیم. هدف اصلی ما حفظ اسکلت اصلی و نفرات مد نظر کادر فنی برای تقویت تیم است.

شیخی صحبت‌هایش را این گونه ادامه داد: ما از عملکرد کادر فنی و تیم کاملا راضی هستیم زیرا توجه به بحران‌های مکرر توانستند. نتایج خوبی را به دست آورده و در نهایت نایب قهرمان شدیم.

وی در خصوص مشکلات مالی باشگاه شاهین اضافه کرد: با وجود نزدیک شدن به رقابتهای لیگ دسته اول استان مسئولان هیات فوتبال شهرستان از وضعیت ما بی خبر هستند و امیدواریم ما را برای حضور در این رقابتها یاری فرمایند

شیخی در خصوص وضعیت چمن شهر آبپخش گفت: روش شاهین در میدان بیشتر روی تاکتیک تیمی و بازی روی زمین است ولی چمن آبپخش وضعیت مطلوبی ندارد و رایزنی هایی داشته ایم تا همانند فصل گذشته بازی هایمان در برازجان برگزار شود که امیدواریم مورد موافقت هیات فوتبال قرار گیرد.

مدیرعامل شاهین آبپخش در پایان بیان نمود: نام شاهین با قهرمانی عجین شده و این فصل هم یکی از مدعیان خواهیم بود تا از نام دشتستان در استان دفاع کنیم.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 31 تیر 1393    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()