مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین آبپخش با حضور در هیئت فوتبال دشتستان از رئیس و کارکنان هیئت فوتبال دشتستان تشکر و قدردانی کردند.

آقای شیخی مدیرعامل باشگاه به همراه آقای حسن صمصامی (سرپرست) و آقای حسین زاده سرمربی باشگاه شاهین عصر روز شنبه در هیئت فوتبال دشتستان حضور پیدا کردند و در نشستی که حدود نیم ساعت به طول انجامید از حمایت ها و زحمات بی دریغ آقای سمنانی رئیس هیئت فوتبال دشتستان ، آقای بازرگان و کلیه همکاران ایشان کمال تشکر و قدردانی را بعمل آوردند و برای این دوستان سلامتی و سربلندی را از خداوند منان آرزو کردند.

همچنین آقای شیخی از آقای شکرانه رئیس سابق هیئت فوتبال دشتستان نیز تشکر و قدردانی را بعمل آوردند و از کلیه حمایت های که ایشان در زمان ریاستشان از باشگاه شاهین کرده بودند سپاسگزاری کرد.

همچنین در این نشست صمیمانه آقای شیخی از آقای سمنانی خواستند تا هر چه زودتر به وضعیت چمن استادیوم ورزشی آبپخش رسیدگی کنند تا شاهین در سال آینده بتواند در خانه میزبان دیگر تیم ها باشد در مقابل آقای سمنانی نیز همانند گذشته قول مساعد دادند که این مسئله را از طریق اداره ورزش و جوانان و آقای نجفی رئیس هیئت فوتبال استان پیگیری کنند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 14 بهمن 1392    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()