هفته هجدهم و پایانی مسابقات لیگ استان در حالی به پایان رسید که در این هفته دو تیم شاهین آبپخش و شاهین باغک برای کسب قهرمانی باید در بوشهر و برازجان به مصاف حریفان می رفتند.

در هفته هجدهم شاهین آبپخش در بوشهر میهمان تیم سپاهان بوشهر بود که توانست در پایان با نتیجه پر گل 5 بر 1 حریف خود را شکست دهد و چشم به دیدار شاهین باغک با همشهریش پرسپولیس آبپخش بدوزد.

در این دیدار که ساعت 14:45 دقیقه آغاز شد شاهین از همان ابتدا با قدرت تمام بازی را آغاز کرد و  در همان دقایق ابتدایی سعی در گشودن دروازه میزبان خود داشت. در طرف مقابل نیز تیم سپاهان بازی هجومی را در دستور کار قرار داده بود و روی ضد حملات در دقایق ابتدایی خوب ظاهر می شد ولی هیچ کدام از دو تیم موفق به گلزنی در این دقایق نشدند تا اینکه محمد دهقانی موتور گلزنی شاهین را با یک فرار زیبا روشن کرد و توپ را به تور دروازه چسباند تا شاهین یک بر صفر پیش بیفتد در ادامه شاهین بازهم چندین موقعیت گلزنی خوب داشت که از دست رفت تا اینکه در یکی دیگر از حملات اینبار آیت کیانی دروازه سپاهان را بگشاید تا شاهین خیالش از بابت نتیجه تا حدودی راحتر شد و با استرس کمتری بازی را دونبال کند و امیدش به تیم پرسپولیس باشد. در نیمه اول بازی با همان دو گل به نفع شاهین به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم در حالی که بازیکنان شاهین متوجه شده بودند که همشهری خود در عین ناباوری قافیه را به حریف خود داده و دو گل دریافت کرده تا حدودی انگیزه اشان کمتر شده بود ولی باز هم شاهین در این نیمه تیم برتر بود و محمد دهقانی که روز خوب خود را سپری می کرد 3 مرتبه دیگر دروازه سپاهان را گشود تا شاهین با 5 گل پیش بیفتد. در این نیمه سپاهان بوشهر تنها توانست یکی از گلهای خورده را جبران کند تا در پایان شاهین پیروزی پرگل و تلخی را بدست آورد و به نایب قهرمانی بسنده کند.

 

 

نوشته شده در تاریخ جمعه 11 بهمن 1392    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()