در هفته هفدهم لیگ استان تیم شاهین آبپخش که یکی از شانس های قهرمانی می باشد در شهر خورموج مهمان تیم توحید بوالخیر بود که در پایان توانست با تک گل کاپیتان محمد اندرزگو حریف سرسخت خود را شکست دهد.

شرح دیدار:

در این دیدار که ساعت 14:45 دقیقه آغاز شد شاهین برای پیروزی پا به میدان گذاشته بود و به راهی جز شکست حریف خود نمی اندیشید ولی تیم توحید با سیستمی تدافعی به میدان مسابقه آمده بود و سعی داشت در اول گلی دریافت نکند و چشم به ضد حملات بدوزد که در نیمه اول کاملا موفق ظاهر شد و توانست راه های نفوذ شاهینی ها را بخوبی ببند و در یکی دو صحنه اگر مهاجمانش دقت بخرج می دادند می توانستند به گل پیروزی دست یابند. ولی در پایان نیمه اول هر دو تیم نتوانستند به گلی دست یابند تا بازی با تساوی به پایان برسد.

در نیمه دوم شاهین سعی داشت با آوردن فشار بیشتر بر روی دروازه توحید به گل دست یابد ولی باز هم با سیستم تدافعی که توحید در این دیدار بکار بسته بود نتوانست علیرغم چند موقعیت که داشت به گلی دست یابد تا اینکه در دقیقه 82 روی فرار محمد دهقانی مهاجم تیزپای شاهین و در حالی که می رفت با دروازه بان حریف تک به تک شود با خطای مدافع توحید در محوطه جریمه متوقف شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد و بازیکن خاطی را با کارت قرمز اخراج کند. محمد اندرزگو کاپیتان ارزشمند شاهین پشت توپ ایستاد و درحالی که نفس در سینه های شاهینی ها حبس شده بود توپ را به تور دروازه چسباند تا شاهین با یک گل پیش بیفتد.

در ادامه شاهین برای حفظ نتیجه ای که به سختی بدست آمده بود به لاک دفاعی فرو رفت و توحید برای جبران نتیجه سراپا حمله شده بود در یک صحنه مهاجم توحید با دروازه بان شاهین تک به تک شد که شاکری دروازه بان آماده شاهین توپ را به خوبی مهار کرد تا بازی همچنان به نفع شاهین باشد.

در پایان نود دقیقه داور 4 دقیقه وقت اضافه اعلام نمود که در آخرین دقیقه وقت های تلف شده داور نقطه پنالتی را برای توحیدی ها نشان دهد و امید شاهینی ها برای چند دقیقه به یاس تبدیل شود ولی باز هم این شاکری دروازه بان آماده این روزهای استان و شاهین با یک عکس العمل عالی توپ را دفع کرد تا امید به اردوی شاهینی ها باز گردد و شاهین چشم به هفته پایانی بدوزد

در پایان بازی با همان تک گل اندرزگو به پایان رسید.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 2 بهمن 1392    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()