در هفته شانزدهم مسابقات لیگ استان تیم شاهین در برازجان پذیرای پویا دیلم بود که در پایان توانست با دو گل اندرزگو حریف سرسخت خود را با نتیجه 2 بر 1 شکست دهد و چشم به بازی های آینده بدوزد.

شرح بازی:

در این بازی هوادران شاهین انتظار داشتند شاهینی ها در خانه بازی روانی را انجام بدهد و به راحتی حریف خود را شکست دهد و به دو هفته ناکامی خود پایان بدهند ولی با آغاز بازی اوضاء بر وفق مراد شاهین نچرخید و انگار شاهین دیگر شاهین سابق نبود و این تیم پویا بود که بازی را بهتر آغاز کرد و زود در دقیقه 6 بازی روی ضربه کاشته آزادی که پشت محوطه جریمه نصیبشان گردید توسط کاپیتان خود مسعود کلاتی از شاهین مدعی پیش افتادند تا فشار روحی - روانی بر شاهینی ها بیشتر شود و نتوانند بازی همیشگی خود را انجام دهند. در این نیمه هر چند که شاهین دو سه موقعیت خوب گلزنی داشت ولی نتوانست دروازه پویا را بگشاید تا بازی با همان یک گل به نفع دیلمی ها به پایان برسد.

نیمه دوم:

بازی در نیمه دوم روال دیگری به خود گرفت و این شاهین بود که تیم برتر میدان بود و می خواست هر طور شده بازی را با پیروزی به پایان برساند بنابراین از همان دقایق ابتدایی فشار زیادی بر دروازه رقیب دیلمی خود وارد می کرد و بازیکنان پویا هم تحت این فشار به لاک دفاعی فرو رفته بودند و سعی داشتند از اندوخته خود به هر نحوی محافظت کنند و چشم به ضد حملات بدوزند ولی این شاهین بود که از برتری خود نهایت استفاده را برد و توسط کاپیتان ارزشمند خود بازی را به تساوی کشاند، اندرزگو توپی را که کمالی نژاد بر روی دروازه پویا سانتر کرده بود با ضربه سر به گل تبدیل کرد تا بازی برای شاهین به تساوی کشیده شود.

پس از این گل باز هم شاهینی ها دست بردار نبودند و سخت بر دروازه پویا یورش می بردند ولی تا دقایق پایانی بازی نتوانستند دروازه دیلمی ها را برای بار دوم باز کنند تا اینکه در دقیقه 81 بازی روی یکی از حملات شاهین پورآزاد در محوطه جریمه متوقف شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد و شاهین بهترین فرصت را برای گلزنی بدست بیاورد. باز هم کاپیتان جوان و شایسته شاهین پشت توپ ایستاد و درحالی که استرس و هیجان تمام وجود تماشاگران و نیمکت نشینان شاهین را گرفته بود توپ را به تور دروازه چسباند تا در روز تولدش مرد اول شاهین باشد و سه امتیاز شیرین را به همراه دیگر یارانش به ارمغان بیاورد.

در ادامه و در دقیقه 90 بازی قاضی میدان ابراهیم عدالت پور را با نشان دادن کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج کرد تا شاهین وقت های تلف شده را با 10 بازیکن به پایان برساند و پیروز رقابتی سخت و نفسگیر شود.

در پایان نباید از بازی جسورانه و شجاعانه ای بازیکنان پویا بگذریم که در این بازی جدالی جانانه با شاهینی ها داشتند و شاهین را به دردسر انداختند.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 25 دی 1392    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()