در ادامه مسابقات لیگ استان در هفته پانزدهم تیم صدر نشین شاهین آبپخش در شهر گناوه میهمان امید بود که در پایان، بازی با نتیجه 1 بر 1 متوقف شد تا ضمن تساوی صدر جدول را در اختیار همنام باغکی خود قرار دهد.

شرح بازی:

بازی با سوت شعرانی قاضی میدان آغاز شد. از همان دقایق ابتدایی تیم امید بازی را بهتر آغاز کرد و از امتیاز میزبانی خود بهره کامل را می برد و شاهین را تحت فشار گذاشته بود و سعی داشت شاهین را تسلیم کند امید زود مزد برتر خود را در دقایق اولیه گرفت و در دقیقه 5 بازی با خطای پنالتی که داور اعلام کرد توسط کنعانی پیش افتاد.

پس از گل شاهین نظم تیمی خود را بدست آورد و توانست بازی را بهتر ادامه دهد تا اینکه برتری شاهین باعث شد در دقیقه 25 آیت کیانی گل تساوی را وارد دروازه امید کند و بازی برای دو تیم از صفر شروع شود.

پس از مساوی شدن بازی هر دو تیم موقعیت های گلزنی خوبی داشتند که هیچکدام از این موقعیت ها به گل ننشست تا بازی با همان 2 گل در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه دوم بازی بیشتر در یک سوم دفاعی دو تیم دنبال می شد و تا حدودی دو تیم بیشتر بازی احساسی را انجام می دادند تا اینکه بازی با برنامه ای را در دستور کار قرار بدهند.

هر چند دو تیم به محض دریافت توپ حمله را آغاز می کردند ولی این حملات احساسی هیچگونه ثمری برای دو تیم در بر نداشت تا بازی در پایان نیمه دوم با هم دو گلی که در نیمه اول به ثمر رسیده بود به پایان برسد و دو تیم امتیازات را تقسیم کنند تقسیم امتیازاتی که به سود شاهین نبود و این تیم صدر را پس از 12 هفته صدر نشینی به همنام باغکی خود داد و امیدوار به آینده باشد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 دی 1392    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()