از هفته چهاردهم مسابقات لیگ استان در جای که حساس ترین جدال فصل مسابقات لیگ استان رقم می خورد دو تیم همنام شاهین آبپخش و شاهین باغک در برازجان به مصاف هم رفتند که در پایان شاهین آبپخش پس از 13 هفته بدون شکست این جدال حساس را ابتدا به داور و سپس به همنام باغکی خود با نتیجه 1 بر صفر واگذار کرد.

شرح دیدار:

با آغاز بازی هنوز یک دقیقه ار بازی نگذشته بود که محمد دهقانی در حالی که توپ را پشت محوطه جریمه در اختیار گرفته بود با خطای بازیکن حریف مواجه شد که داور از همان ابتدا ناباورانه خطای تمارض دهقانی را اعلام سپس به مهاجم شاهین کارت زرد نشان داد تا با این عمل خود نشان دهد که داوری امروز به قول فوتبالی ها کاملا به سمت باغکی ها غش کرده است.

در ادامه بازی بازیکنان شاهین آبپخش چندین موقعیت خوب گلزنی داشتند که با بی دقتی مهاجمان یکی پس از دیگری به هدر رفت در یک صحنه وحید رضائی با دروازه بان باغکی ها تک به تک شد که توپ را به هدر داد و در صحنه ای دیگر دهقانی توپ را از روی خط دروازه شاهین باغک نتوانست به درون گل بفرستد تا شاهین در پایان حسرت موقعیت هایش را بخورد.

در این نیمه شاهین باغک هم یک موقعیت گلزنی داشت که در مرتبه اول مهاجم این تیم توپ را به دیرک کوبید و در برگشت دروازه بان شاهین شوت مهاجم باغک را دفع کرد تا در پایان نیمه اول دو تیم بدون گل به رختکن بروند.

هر چند در این نیمه داور مسابقه چندین اشتباه دیگر داشت که باعث شده بود بازیکنان و کادر فنی  و هواداران شاهین از تصمیمات عجیب داور کاملا شاکی شوند.

نیمه دوم:

با آغاز بازی در نیمه دوم شاهین میزبان برای کسب پیروزی پا به میدان گذاشته بود ولی در این نیمه داور بازی نتیجه را رقم زد تا شاهینی ها هیچ کاری از دستشان بر نیاید.

در دقیقه 60 داور خطای پنالتی را برای تیم شاهین باغک اعلام کرد که باعث تعجب همگان شده بود و بازیکن باغک هم قدر لطفی را که داور در حقشان کرده بود دانست و تنها گل بازی را به ثمر رساند پس از این گل بازی کاملا از دست داور خارج شده بود و تمام سوت هایش به نفع شاهین باغک به صدا در می آمد تا بازیکنان و کادر فنی و هواداران از تصمیمات عجیب و غریب داوری صدایشان درآید و به ایشان معترض شوند ولی این اعتراض ها راه به جایی نمی برد و داور همچنان پر اشتباه سوت می زد.

در ادامه بازهم داور وقتی که مهاجم شاهین آبپخش در محوطه جریمه حریف با خطا متوقف گردید هیچ عکس العملی را نشان نداد و ادامه بازی داد تا به همگان ثابت کند که به قول معروف به سمت باغک آنچنان غش کرده که بلند بشو نیست.

در پایان بازی با همان نتیجه 1 بر صفر به نفع شاهین باغک به پایان رسید تا هر دو تیم در بالای جدول با هم  در امتیازات برابر شوند و در هفته های پایانی شاهد رقابتی حساس باشیم.

 

نوشته شده در تاریخ شنبه 14 دی 1392    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()