به نظر شما کدام یک از تیم های زیر می تواند در پایان مسابقات لیگ استان جام قهرمانی را بالای سر ببرد:

1- امید گناوه ( 23 امتیاز )

2- شاهین آبپخش ( 31 امتیاز )

3- شاهین باغک ( 28 امتیاز )

توجه : برای شرکت در نظر سنجی به قسمت نظرسنجی در سمت راست وبسایت مراجعه کنید و نظرات خود را ثبت نمائید در ضمن اسامی تیم ها به ترتیب حروف الفبا ذکر شده است.

جهت آگاهی شما سروران گرامی و ثبت رای بهتر و چرا اینکه تیم های دیگر در این نظر سنجی قرار نگرفته اند گزارش زیر را مطالعه کنید:

از 10 تیم حاضر در مسابقات 7 تیم ( رده چهارم تا دهم ) 2 تیم بر روی کاغذ تنها کمتر از 5 درصد و 5 تیم دیگر هیچ شانس قهرمانی ندارند.

* بازی های پیش روی سه تیم بالای جدول در 5 هفته آخر:

1- امید گناوه در 5 دیدار باقی مانده به ترتیب با تیمهای:  پویا دیلم در ( دیلم) شاهین آبپخش در ( گناوه ) سپاهان بوشهر در (بوشهر) سپاهان خورموج در (گناوه) و در بازی آخر در بوشهر به مصاف فجر صبا باید برود.

2- شاهین آبپخش در 5 دیدار خود باید به ترتیب : ( در برازجان به مصاف شاهین باغک )  و سپس ( در گناوه با امید ) دیدار کند و در بازی سوم با ( پویا دیلم در برازجان ) روبرو شود و در دو بازی آخر خود در خورموج و بوشهر به مصاف دو تیم توحید پارس و سپاهان بوشهر  می رود.

3- شاهین باغک در 5 دیدار خود در ابتدا باید با شاهین آبپخش صدر نشین در برازجان دیدار کند و در دیدار دوم در اهرم به مصاف سپاهان بوشهر برود سپس به خورموج برود و مقابل سپاهان قرار بگیرد و در دیدار چهارم باید در اهرم به مصاف فجر صبا انتهای جدولی برود و پایان کارش در برازجان در مقابل پرسپولیس آبپخش می باشد.

* تیم های رده چهارم  و پنجم که به ترتیب سپاهان بوشهر و سپاهان خورموج می باشند تا پایان هفته سیزدهم 18 امتیاز کسب کرده اند و در صورتی می توانند قهرمان شوند که تیم صدر نشین شاهین آبپخش از 5 دیدار پیش روی خود نتواند 3 امتیاز کسب کند و این دو تیم هر 5 بازی خود را با پیروزی پر گل پشت سر بگذارند به همین دلیل تا حدودی شانس این دو تیم کمتر از 5 درصد می باشد.

* تیم های ردهم ششم تا هشتم که به ترتیب پرسپولیس آبپخش ، پویا دیلم و توحید پارس بوالخیر می باشند تا پایان هفته سیزدهم 15 امتیاز کسب کرده اند که دیگر به هیچ وجه قادر به قهرمانی نیستند زیرا در صورت کسب پیروزی در 5 دیدار خود تنها 30 امتیاز می توانند کسب کنند که تا این هفته شاهین آبپخش 31 امتیاز کسب کرده است.

* تیم های فجر صبا بوشهر و پرسپولیس دیلم که در رده های نهم و دهم جدول با کسب 7 و 3 امتیاز قرار دارند و جزء کاندیداهای اصلی سقوط هستند تنها برای ماندگاری در لیگ باید بجنگند.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 11 دی 1392    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()