در ادامه مسابقات لیگ استان در هفته سیزدهم شاهین آبپخش در دیلم مهمان تیم قعر نشین پرسپولیس دیلم بود که شاهین توانشت در پایان بازی با نتیجه 4 بر 0 میزبان خود را شکست دهد و اختلاف خود را با تیم دوم حفظ کند.

شرح دیدار

نیمه اول:

با آغاز بازی با توجه به انتظاری که از تیم صدر نشین شاهین می رفت این تیم در دقایق ابتدایی بازی را خوب آغاز کرد و کاملا بر حریف خود برتر بود ولی این برتری تا دقیقه 25 بود و پس از آن تیم پرسپولیس دیلم بود که چیزی را برای از دست دادن نداشت نسبت به شاهین بازی برتری را به نمایش گذاشت و تا انتهای نیمه اول تیم برتر بود ولی هر دو تیم در این نیمه نتوانستند گلی را بثمر برسانند.

نیمه دوم:

نیمه دوم با سوت تعاون کردار قاضی میدان آغاز گردید. شاهین در این نیمه برای کسب پیروزی پا به میدان گذاشته بود و پرسپولیس دیلم هم امیدوار به حداقل کسب یک امتیاز ولی این انگیزه بالاتر شاهینی ها بود که باعث گردید در نیمه دوم کاملا برتر از حریف خود باشند. گل اول شاهین در دقیقه 60 توسط پورآزاد بثمر رسید پورآزاد توپ ارسالی کیانی را با یک شوت سر ضرب به گل اول خود و شاهین تبدیل کرد.

پس از گل اول شاهین مهاجم پرسپولیس در یک موقعیت عالی گلزنی قرار گرفت که توپ را به دیرک افقی دروازه شاهین کوبید تا نفسها برای چند لحظه در سینه شاهینی ها حبس شود.

گل دوم شاهین بر اثر اشتباه دروازه بان پرسپولیس در دفع توپ بثمر رسید. وقتی دروازه بان پرسپولیس نتوانست توپ را دفع کند دهقانی توپ را روی خط کرنر صاحب شد و با هوشیاری تمام توپ را از میان پای دروازه بان به درون دروازه فرستاد تا گل دوم شاهین به ثمر برسد. پس از دهقانی باز هم نوبت به پورآزاد رسید تا پاس زیبای مسعود حسن زاده را با یک بغل پای ساده به گل سوم شاهین تبدیل کند و خودش را دوگله کند.

این پایان گلزنی شاهین نبود و در آخرین دقیقه وقت های تلف شده محمد بوالحاجی مدافع پیش تاخته شاهین کرنری را که پورآزاد سانتر کرده بود را با یک ضربه سر به گل چهارم شاهین تبدیل کند تا پایان کار شاهین در این دیدار با گل همراه باشد.

هر چند اگر در این دیدار مهاجمان شاهین دقت بیشتری در بعضی از صحنه ها به خرج می دادند شکست برای دیلمی ها سنگین تر از این می شد و همچنین نباید در این دیدار از قضاوت خوب آقای امرالله تعاون کردار قاضی میدا بگذریم که در این دیدار عالی قضاوت کردند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 دی 1392    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()