در هفته دوازدهم لیگ برتر استان دو تیم همشهری شاهین و پرسپولیس آبپخش در شهر برازجان به میزبانی شاهین آبپخش رو در روی یکدیگر صف آرایی کردند که در پایان دو تیم به نتیجه تساوی رضایت دادند و امتیازات را تقسیم کردند.

نیمه اول

سوت قاضی میدان آغاز حساسیت و هیجانات در دیدار دو رقیب سنتی شهر آبپخش بود. در دقایق ابتدایی نیمه نخست حساسیت بالای بازی باعث گردید که دو تیم بازی کاملا محتاطانه ای را به نمایش بگذارند تا هیچکدام از دروازه ها با خطری جدی مواجه نشود.ولی رفته رفته یخ بازی در دقیقه 25 با اعلام ضربه آزاد پنالتی برای شاهین تا حدودی آب شد تا بهترین موقعیت گلزنی بازی نصیب شاهین گردد ولی محمد دهقانی این ضربه آزاد را به دیرک افقی دروازه کوبید تا در پایان حسرت این موقعیت از دست رفته برای شاهینی بماند. هنوز چند دقیقه ای از این موقعیت نگذشته بود که رسول پورآزاد با دروازه بان پرسپولیس تک به تک شد و پورآزاد توپ را از بالای سر دروازه بان پرسپولیس به سمت دروازه پرسپولیس فرستاد هواداران شاهین برای گل نیم خیز شدند ولی با بدشانسی تمام توپ بر روی تور دروازه فرود آمد تا بازهم شاهینی از رسیدن به گل ناکام بمانند.

در این نیمه تیم پرسپولیس نیز در محوطه جریمه شاهین صاحب یک موقعیت گلزنی شد که شوت مهاجم پرسپولیس با عکس العمل زیبا شاکری دفع گردید تا هر دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن بروند.

نیمه دوم

در این نیمه تیم شاهین از همان دقایق اولیه به دنبال پیروزی بود و بیشتر از تیم پرسپولیس صاحب توپ و میدان بود. هنوز چند دقیقه ای از نیمه دوم نگذشته بود که مهاجمان شاهین در محوطه جریمه پرسپولیس حضور پیدا کردند و شوتی را به سمت دروازه پرسپولیس شلیک کردند که دروازه بان پرسپولیس توپ را به آغوش کشید.

در دقیقه 65 بازی رضا رضایی منفرد توپی را بر روی دروازه پرسپولیس فرستاد که مصیب دشتی در موقعیت گلزنی قرار گرفت ولی باز هم شانس با شاهین یار نبود تا توپ زیر پای دشتی گیر کند و ضربه ضعیفی به توپ زده شود تا توپ لنگان لنگان به بیرون برود.

فشار شاهین ادامه داشت و در یک صحنه سانتر شاهینی و اشتباه مدافع پرسپولیس نزدیک بود کار دستشان دهد و ضربه سر انصاری مدافع پرسپولیس از کنار دیرک دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در انتها بازی مهاجمان شاهین در حال حمله بر روی دروازه پرسپولیس بودند که بازیکن پرسپولیس خود را در میانه میدان به زمین زد و مصیب دشتی در حالی که در پشت محوطه جریمه موقعیت شوت زنی عالی داشت توپ را به بیرون زد که در این هنگام نیز داور مسابقه پایان بازی را اعلام کرد ولی به یکباره دروازه بان پرسپولیس به بازیکن شاهین حمله ور شد که چرا توپ را به بیرون نزده است که باعث درگیری کوتاهی بین بازیکنان شد.

حواشی بازی:

آقای حاجیانی رئیس ورزش و جوانان دشتستان به همراه اقای سمنانی رئیس هیئت فوتبال دشتستان با حضور در رختکن شاهین با اهدا شاخه گلی از بازیکنان شاهین تقدیر کردند.

در دقیقه 90 بازی قاضی میدان با دادن کارت زرد دوم به هافبک شاهین این بازیکن را از زمین مسابقه اخراج کرد.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 4 دی 1392    | توسط: روابط عمومی    | طبقه بندی: اخبار تیم فوتبال،     | نظرات()